ZONA 16cm

Záruka 2 roky

Penový matrac s voliteľným poťahom a výškou 16 cm.

Obojstranne použiteľný a cenovo výhodný matrac s trojvrstvovým jadrom z molitanovej drte a PUR sendviča, ktorý zabezpečuje ortopedický komfort pre správnu oporu chrbtice. Jadro je výrazne spevné a má zvýšenú hutnosť aby dlhodobo odolávalo častému používaniu. Obidve vrchné časti matraca sú tvarované do takzvaných nopiek, ktoré zlepšujú prekrvenie pokožky a uvoľňujú svalstvo počas spánku. Povrch matraca má 7 zónovú anatomickú masážnu profiláciu, ktorá zlepšuje prekrvenie pokožky a uvoľňuje svalstvo počas spánku. Prioritnou funkciou profilácie je však špecifická podpora osobitých častí tela, pre správnu polohu chrbtice počas spánku.

Použité materiály:

  • PUR T2837 - polyuretánová pena inak nazývaná aj molitan, sa vyrába procesom napenenia polyuretánovej hmoty. V súčasnej dobe je výrobný proces na tak vysokej úrovni, že materiál neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé látky. PUR peny majú oproti svojmu predchodcovi - klasickému molitanu výhodu najmä vo svojej hmotnosti, ktorá je niekoľko násobne nižšia. Ďalšími výhodami sú pružnosť hmoty jej tvarová stálosť a cenová dostupnosť. Matrace z PUR peny môžu byť jednovrstvové, takzvané monobloky, alebo sendvičové matrace, tvorené viacerými vrstvami.
  • RE 60 - vyrába sa z drvených kúskov polyuretánovej peny. Vyššia hustota tohto materiálu zabezpečí matracu dlhšiu životnosť. Matrace z RE peny sa vyrábajú vo väčšine prípadov ako obojstranné, pričom disponujú vyššou tvrdosťou. Tým pádom sú schopné odolávať aj prípadného vyššiemu zaťaženiu.

Informácie o montáži a doručení:

  • Matrac  ZONA 16 je dodávaný v jednom samostatnom balíku v pôvodnej veľkosti bez komprimácie
  • Matrac nie je potreba nijako pripravovať k použitiu, stačí ho iba vybaliť.
  • Matrac je expedovaný do 8 týždňov od potvrdenia objednávky.

Informácie ohľadom farebnosti pien:

Takmer všetky matrace v našej ponuke sú tvorené niekoľkými vrstvami pien s rôznymi vlastnosťami, či už sa jedná o hutnosť, priedušnosť, elasticita, atď. Všetky vrstvy pri jednotlivých matracoch sme čo najpodrobnejšie popísali a farebne odlíšili, aby bolo ich zloženie a vlastnosti jasne zrozumiteľné.

Môže sa stať, že objednaný matrac bude mať farebné prevedenie pien mierne odlišné, ako sme zobrazili v katalógu alebo na internete. Najdôležitejšie na tom je, že mierne farebné, alebo odtieňové odchýlky na jednotlivých vrstvách jadra nemajú absolútne žiadny vplyv na kvalitu ani na vlastnosti matracov.

ŠPECIFIKÁCIA

Poťah -voliteľný
Obojstranné použitie nie
Tvrdosť matraca stredne tvrdý
Materiál jadra penová drť
Výška matraca (vrátane poťahu) 16 cm
Pre rozmer postele 90 x 200
Počet vrstiev jadra 3
Počet masážnych zón matraca 7
Počet ortopedických zón matraca 1
Špeciálna funkcia anatomická masážna profilácia
Nosnosť 130 kg
Výrobok je dodávaný zmontovaný áno 

Záruka na poťah je 2 roky

Matrac je možné prebrať iba osobne alebo v rámci Žiliny spoplatneným dovozom 15 eur. 

Vyberte si variant:

Cena od 114,30 €