Vally Klasik

Prevedenie: vysoko kvalitná MDF doska s nástrekom laku na mat, štruktúrované LTD v prevedení mat. Posteľ je vyrobená
z materiálov s nástrekom a laminátových materiálov vrátane zaobleného čela, je bez čalúnených prvkov. Veľký výber dezénov, laminátu a farieb. Vonkajšie rozmery postele: šírka postele 189 cm, dĺžka postele 212 cm, výška čela pri hlave: 100 cm.

Dizajnové doplnky - špeciálne upevnené tzv. "levitujúce" nočné stolíky.  Možnosť podsvietenia postele vrátane diaľkových ovládačov. Do lôžka odporúčame lamelové rošty
a s otváraním od boku alebo od nôh s tzv. vakmi, ktoré slúžia ako jednoduchý úložný priestor pre lôžkoviny. Hrúbka materiálu MDF: 34 mm.

Posteľ bola vyznamenaná a ocenená odborníkmi a dizajnérmi na výstave nábytku MODDOM 2015 v Bratislave, kde získala zlatú medailu.

Výška hlavového čela: 100 cm.
Dĺžka postele: 212 cm.
Šírka postele: 189 cm.
Výška bočníc: 45 cm.

Materiál: MDF + viacnásobný matný nástrek štruktúrovaná LTD + lamino

Hrúbka MDF 34 mm

Dodanie 6-10 týždňov

Pokiaľ Vám naša najžiadanejšia kombinácia postele Vally v drevodekore Dub Nebraska , farbe RAL antracit bez úložného boxu a bez nočných stolíkov nevyhovuje, máme pre Vás riešenie! Designovú posteľ Vally si môžete individuálne objednať aj v ďalších deviatich drevodekoroch a štyroch farbách RAL, stačí poslať nezáväzný dopyt. Môžete si tiež vybrať z troch variantov šírky nočných levitujúcich stolíkov šírky 40cm, 50cm a 60cm a z dvoch možností šírky ložnej plochy 160 a 180cm x dĺžky 200cm. K posteli si tiež môžete za príplatok objednať úložný box. Posteľ je vďaka svojej konštrukcii z MDF dosiek, ktoré sú zalaminované v dekoroch dreva, zárukou vysokej stability a odolnosti.

 • Varianty drevodekoru pre čelo, dekoračnú lištu postele, nočných stolíkov : 1.Pínia Biela, 2.Orech Dijon, 3.Dub prírodný, 4.Dub Autentic, 5.Dub Bardolíno, 6.Dub Kamenný,7.Orech Pacific,8.Orech tmavý,9.Dub Nebraska,10.Dub tabakový
 • Varianty šírky levitujúcich nočných stolíkov: šírka 40/50/60 cm
 • Výška čela: 100cm
 • Variant s úložným boxom: úložný box biele lamino
 • Variant s podsvietením postele LED pásom: za príplatok aj s ďalším diaľkovým ovládačom.
 • Materiál konštrukcie postele: materiál MDF doska o hrúbke 40 mm , ktorá je prelaminovaná v dekore dreva.
 • Posteľ sa dodáva bez roštov.
 • K posteli s úložným priestorom odporúčame rošty lamelové piestové s otváraním od boku či od nôh. K posteli bez úložného priestoru odporúčame rošty lamelové pevné, polohovacie i motorové.
 • Svetlosť výšky matraca sa dá regulovať pomocou nastaviteľného kovania.
 • Posteľ je dodávaná v demonte. Ľahká montáž podľa návodu.
 • Varianty rozmerov ložnej plochy: 90/160/180x200cm. Atypické rozmery dĺžky a šírky Vám radi naceníme na požiadanie.
 • Vonkajšie rozmery: čelo/šírka 169/ 189 cm x výška 100, ložná plocha/ celková šírka 169/189 cm + dĺžka 212cm x výška bočnice 45cm

Posteľ je možné prebrať iba osobne alebo možnosť dovozu v rámci Žiliny za poplatok 15 eur.  

Vyberte si variant:

1 251,00 €