Matrac Austin Air Latex

Záruka 7 rokov

Mäkkosť latexu, vzdušnosť studenej peny,stabilita kokosovej platne a maximálny komfort. Vzdušnosť, vynikajúce ortopedické vlastnosti, pohodlie spánku a trvanlivosť. Umývateľný kryt z prírodných vlákien.

Vrecové pružiny. Vysoko vzdušné a elastické 7-zónové MultiPocket jadro vyrobené z približne 555 vrecových pružín. Reaguje v každom bode vášho tela.

Latexová vrstva; Perforovaná 3 cm vrstva plynného a vysoko tvarovateľného antibakteriálneho latexu. Zažite jemnosť pohodlia!

Ešte väčšia flexibilita latexu. Na mäkšej strane (pod latexovou vrstvou) sa používa veľmi pružné studené penové médium (45 kg/m3). Vynikajúca reflexná flexibilita pre jednoduchú rotáciu.

Pružnosť a tuhosť. Hrubšia strana matraca má sendvič s dvoma studenými penami rôznej hrúbky. Je vystužený vrstvou prírodných kokosových vlákien, pokrytých latexom pre maximálnu trvanlivosť a pružnosť celej štruktúry.

Umývateľný kryt s prírodnými vláknami a technológiou Thermo Air Control. Odolná snehobiela pokrývka Tencel® Lyocell® s vynikajúcou termoreguláciou a prírodnými vláknami. Umývateľné (60 °C), dvojdielne, zošité extra hrubou klimatizačná vrstva dutého vlákna. Moderný okrasný vzor šitia dokonale drží tvar.

Termo-vzduchová riadiaca technológia. Žiadny trik. Špeciálny výfukový systém krytu dokonale funguje s jadrom matraca. Zabezpečuje termoreguláciu, t.j. spánok bez prehriatia a potenia alebo nadmerného chladenia. Pomáha udržiavať posteľ suchú a hygienicky čistú.

Parametre:

  • V typických a atypických rozmeroch

  • Odporúčané skladovanie: pevné lamely, mriežky, môžu byť tiež uložené na pevnej (sólolitovej) doske

  • Odporúčaná maximálna nosnosť do 145 kg

  • Výška matraca asi 26 cm

  • Predĺžená 7-ročná záruka na matracové jadro

  • Testované 150 000x

Dodanie 6-8 týždňov

Vyberte si variant:

507,00 €