Matrac Austin Air Visco

Záruka 7 rokov

Matrace z rodiny matracov Austin Air, ktoré kombinujú najlepšie materiály pre zdravý spánok. Možnosť výberu širokej škály ložných plôch podľa individuálnych požiadaviek. Matrace Austin Air v rovnakej výške je možné vhodne kombinovať. Základom je jadro s vysokým počtom vrecových pružín - MultiPocket s vynikajúcimi ortopedickými vlastnosťami, vysokým komfortom spánku a trvanlivosťou. Luxusný kryt z prírodných vlákien Tencel® Lyocell®

Pamäťová pena (mäkká strana) Poskytuje relaxáciu nádche, uvoľňuje kĺby a uvoľňuje svaly. Vďaka svojej vynikajúcej schopnosti kopírovať kontúry podporuje telo a pomáha udržiavať chrbticu v optimálnej polohe. Pripojené presýtené kanály pre konštantnú výmenu vzduchu.

Studená pena. Pre ešte väčšiu flexibilitu ložnej plochy sa používa studená pena strednej tvrdosti s vynikajúcou reflexnou elasticitou pre ľahké otáčanie.

Studená pena. Sendvič s dvoma studenými penami rôznej hrúbky.

Viacnásobné vrecko. Pružinové jadro navrhnuté do
7 anatomických zón, presne podporuje a kopíruje telo v každej polohe. Robustný penový rám pre štrukturálnu stabilitu a pohodlné vychádenie.

Kokosový tanier. 1 cm vysoká doska vyrobená z lisovaných kokosových vlákien dodáva matracu tuhosť, odolnosť a stabilitu.

Tencelová pokrývka® (60 °C). Odolný a flexibilný. Odstraňuje pot dokonale a ľahko odstraňuje vlhkosť vďaka prírodným vláknam Lyocellu tencel® Lyocell®. Je vybavený obojstranné klimatizačné vrstvy dutých vlákien s vysokou hmotnosťou (400 g/m2) pre správne podnebie na posteli a obmedzenie prípustnosti.

Dodanie 6-8 týždňov

Vyberte si variant:

507,00 €