Matrac Arabela Hard

Záruka 5 rokov

Ortopedický certifikovaný dizajn s elastickým jadrom s aktívnymi vreckové pružiny, vyrobené z vysoko kvalitnej ocele. Pružinové jadro spolu s AirForce zaisťuje maximálne presýtenie.

Flexifoam pena® (mäkká strana). Flexibilná, odolná a napraviteľná pena strednej tvrdosti pod ochrannou známkou našej spoločnosti. Perfektná priedušnosť vďaka ventilačným kanálom v troch osiach (technológia Airforce).


Hybridná pena (tvrdá na boku). Elastická vrstva zvyšujúca reflexnú elasticitu, vzdušnosť matraca a pocit tuhosti. Zaisťuje optimálne podnebie a pomáha predchádzať potu.


Pocket - Pružinové jadro navrhnuté do 7 anatomických zón, podporuje a kopíruje telo v každej polohe. Robustný penový rám pre štrukturálnu stabilitu a pohodlné vychádenie.


Kokosový tanier. 1cm (tvrdá strana) a 0,5 cm (mäkká strana) lisovaných kokosových vlákien (100%) dodáva matracu tuhosť a odolnosť.

Kryt (60 °C). Dizajnový sofistikovaný kryt s funkciou odstránenia statického náboja pre hlboký spánok. Je veľmi mäkký a vďaka originálnemu prešívaní dobre drží tvar.

Dodanie 6-8 týždňov

Vyberte si variant:

402,00 €