KOKOS hard-soft 19cm

Záruka 5 rokov

Penový matrac s kokosovou vrstvou, voliteľným poťahom a výškou 19 cm.

Obojstranný komfortný ortopedický partnerský matrac so 7- zónovou relaxačnou profiláciou a rozdielnymi tuhosťami na oboch stranách. Jadro matraca je vyrobené z vysoko kvalitnej studenej peny so zónovou profiláciou. Matrac je tvorený kombináciou kvalitných HR studených pien so stredom z komfortnej PUR peny vystužený doskou z prírodného kokosového vlákna. Vrstvy HR pien spolu s kokosovou vrstvou zabezpečujú dokonalé prevzdušnenie, optimálnu regeneráciu organizmu. Jemná masážna profilácia na oboch stranách matraca zlepšuje prekrvenie pokožky a uvoľňuje svalstvo počas spánku. Matrace s týmto jadrom je možné uložiť na pevné aj na lamelové rošty (nie je určený pre polohovacie rošty).

Ďalšie vlastnosti:

  • Vysoká elasticita jadra
  • matrac má 7 zónovú masážnu profiláciu na oboch stranách
  • medzi tromi vrstvami HR peny je umiestnená priedušná kokosová vrstva
  • matrac je vhodný na všetky naše lamelové aj masívne rošty.
  • dostupný v šírke 80 a 90 cm

Vrstvy matraca KOKOS hard - soft

HR3538 (objemová hmotnosť 35kg/m3) - HR pena (High Resilient = vysoko pružná) nazývaná aj studená pena, je vyrobená studenou technológiou ktorá oproti bežne používanej PUR pene zvyšuje jej elastickosť a vzdušnosť. Matrace vyrobené zo studenej peny majú otvorenú bunkovú štruktúru - teda väčšie póry, ktoré sú prepojené a priedušnejšie, preto dokážu rýchlejšie odvetrávať vlhkosť. Vďaka vyššej hustote si pena dlhodobo zachová svoju pružnosť a kvalitu.

KOKOS - doska z lisovaného 100% kokosového vlákna, ktoré sa získava z kôry kokosového orecha. Kokosová doska je prepichovaná a povrchovo impregnovaná z oboch strán. Roznášacia vrstva s hrúbkou 1 centimeter dodáva jadru matraca tuhosť a odolnosť. ´Tento vysoko priedušný materiál vrstva má v matraci aj funkciu odvetrávania vášho tla počas spánku.

PUR T2837 (objemová hmotnosť 28kg/m3) - polyuretánová pena inak nazývaná aj molitan, sa vyrába procesom napenenia polyuretánovej hmoty. V súčasnej dobe je výrobný proces na tak vysokej úrovni, že materiál neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé látky. PUR peny majú oproti svojmu predchodcovi - klasickému molitanu výhodu najmä vo svojej hmotnosti, ktorá je niekoľko násobne nižšia. Ďalšími výhodami sú pružnosť hmoty jej tvarová stálosť a cenová dostupnosť. Matrace z PUR peny môžu byť jednovrstvové, takzvané monobloky, alebo sendvičové matrace, tvorené viacerými vrstvami.

Informácie o montáži a doručení:

  • Matrac KOKOS hard - soft je dodávaný v jednom samostatnom balíku v pôvodnej veľkosti bez komprimácie.
  • Matrac stačí vybaliť a ihneď je pripravený k použitiu.
  • Matrac je expedovaný do 8 týždňov od potvrdenia objednávky.

Informácie ohľadom farebnosti pien:

Takmer všetky matrace v našej ponuke sú tvorené niekoľkými vrstvami pien s rôznymi vlastnosťami, či už sa jedná o hutnosť, priedušnosť, elasticita, atď. Všetky vrstvy pri jednotlivých matracoch sme čo najpodrobnejšie popísali a farebne odlíšili, aby bolo ich zloženie a vlastnosti jasne zrozumiteľné.

Môže sa stať, že objednaný matrac bude mať farebné prevedenie pien mierne odlišné, ako sme zobrazili v katalógu alebo na internete. Najdôležitejšie na tom je, že mierne farebné, alebo odtieňové odchýlky na jednotlivých vrstvách jadra nemajú absolútne žiadny vplyv na kvalitu ani na vlastnosti matracov.

ŠPECIFIKÁCIA

Poťah - voliteľný
Obojstranné použitie áno
Tvrdosť matraca stredne mäkký / stredne tvrdý
Materiál jadra pamäťová pena
Výška matraca (vrátane poťahu) 19 cm
Pre rozmer postele 90 x 200
Počet vrstiev jadra 4
Počet masážnych zón matraca 7
Počet ortopedických zón matraca 1
Špeciálna funkcia kokosová vrstva
Nosnosť 130 kg
Výrobok je dodávaný zmontovaný áno
Kategória Matrace
Hmotnosť matraca (+/- 500 g) 10,1 kg

Záruka na poťah je 2 roky

Matrac je možné prevziať iba osobne alebo dovozom v rámci Žiliny za poplatok 15 eur. 

Vyberte si variant:

Cena od 174,20 €