KOKOS hard 19cm

Záruka 5 rokov

Penový matrac s kokosovou vrstvou, voliteľným poťahom a výškou 19 cm.

Obojstranný komfortný ortopedický partnerský matrac so 7- zónovou relaxačnou profiláciou a rozdielnymi tuhosťami na oboch stranách. Jadro matraca je vyrobené z vysoko kvalitnej studenej peny so zónovou profiláciou. Matrac je tvorený kombináciou kvalitných HR studených pien so stredom z komfortnej PUR peny vystužený doskou z prírodného kokosového vlákna. Vrstvy HR pien spolu s kokosovou vrstvou zabezpečujú dokonalé prevzdušnenie, optimálnu regeneráciu organizmu. Jemná masážna profilácia na oboch stranách matraca zlepšuje prekrvenie pokožky a uvoľňuje svalstvo počas spánku. Matrace s týmto jadrom je možné uložiť na pevné ako aj lamelové rošty (nie je určený pre polohovacie rošty).

Ďalšie vlastnosti:

  • Vysoká elasticita jadra
  • matrac má 7 zónovú masážnu profiláciu na oboch stranách
  • medzi tromi vrstvami HR peny je umiestnená priedušná kokosová vrstva
  • matrac je vhodný na všetky naše lamelové aj masívne rošty.
  • dostupný v šírke 80 a 90 cm

Vrstvy matraca  KOKOS hard 

PUR T2545, PUR T2837 - polyuretánová pena inak nazývaná aj molitan, sa vyrába procesom napenenia polyuretánovej hmoty. Certifikát SANITIZED garantuje, že použitá polyuretánová pena neobsahuje žiadnu škodlivú látku. PUR peny majú oproti svojmu predchodcovi - klasickému molitanu výhodu najmä vo svojej hmotnosti, ktorá je niekoľkonásobne nižšia. Ďalšími výhodami sú pružnosť hmoty jej tvarová stálosť a cenová dostupnosť. Matrace z PUR peny môžu byť jednovrstvové, takzvané monobloky, alebo sendvičové matrace, tvorené viacerými vrstvami. Účinná ochrana pred roztočmi pomáha pri liečbe astmy a alergie. Preruší u roztočov cyklus výživy a rozmnožovania, zabráni rozkladaniu odlúpnutých kúskov kože prostredníctvom baktérií a plesní.

KOKOS - doska z lisovaného 100% kokosového vlákna, ktoré sa získava z kôry kokosového orecha. Kokosová doska je prepichovaná a povrchovo impregnovaná z oboch strán. Roznášacia vrstva s hrúbkou 1 centimeter dodáva jadru matraca tuhosť a odolnosť. ´Tento vysoko priedušný materiál vrstva má v matraci aj funkciu odvetrávania vášho tla počas spánku.

RE 60 - vyrába sa z drvených kúskov polyuretánovej peny. Vyššia hustota tohto materiálu zabezpečí matracu dlhšiu životnosť. Matrace z RE peny sa vyrábajú vo väčšine prípadov ako obojstranné, pričom disponujú vyššou tvrdosťou, preto sú schopné odolávať aj prípadného vyššiemu zaťaženiu.

Informácie o montáži a doručení:

  • Matrac  KOKOS hard je dodávaný v jednom samostatnom balíku v pôvodnej veľkosti bez komprimácie.
  • Matrac stačí vybaliť a ihneď je pripravený k použitiu.
  • Matrac je expedovaný do 8 týždňov od potvrdenia objednávky.

Informácie ohľadom farebnosti pien:

Takmer všetky matrace v našej ponuke sú tvorené niekoľkými vrstvami pien s rôznymi vlastnosťami, či už sa jedná o hutnosť, priedušnosť, elasticita, atď. Všetky vrstvy pri jednotlivých matracoch sme čo najpodrobnejšie popísali a farebne odlíšili, aby bolo ich zloženie a vlastnosti jasne zrozumiteľné.

Môže sa stať, že objednaný matrac bude mať farebné prevedenie pien mierne odlišné, ako sme zobrazili v katalógu alebo na internete. Najdôležitejšie na tom je, že mierne farebné, alebo odtieňové odchýlky na jednotlivých vrstvách jadra nemajú absolútne žiadny vplyv na kvalitu ani na vlastnosti matracov.

ŠPECIFIKÁCIA

Poťah voliteľný
Obojstranné použitie áno
Tvrdosť matraca tvrdý
Materiál jadra penová drť
Výška matraca (vrátane poťahu) 19 cm
Pre rozmer postele 90 x 200
Počet vrstiev jadra 4
Počet masážnych zón matraca 7
Počet ortopedických zón matraca 1
Špeciálna funkcia kokosová vrstva
Nosnosť 130 kg
Výrobok je dodávaný zmontovaný áno
Kategória Matrace 

Záruka na poťah je 2 roky

Matrac je možné prebrať iba osobne alebo v rámci Žiliny spoplatneným dovozom 15 eur. 

Vyberte si variant:

Cena od 145,40 €