AERO LUX 19cm

Záruka 5 rokov

Penový matrac s voliteľným poťahom a výškou 19 cm.

Jadro matraca je vyrezané z monobloku zo studenej vysoko elastickej peny. Konštrukcia tohto matraca so špeciálne štruktúrovaným antidekubitným povrchom v oblasti ramien, bedier a panvy garantuje vynikajúce prispôsobenie sa telu. Dômyselným prierezom je dosiahnuté optimálne prúdenie vzduchu a tým je zabezpečené ideálne spánkové prostredie. Antidekubitný prierez slúži ako prevencia proti vzniku dekubitov - preležanín. Pena VB je veľmi elastická PUR pena o vysokej objemovej hmotnosti a s čiastočným podielom prírodného oleja. Dierovanie a drážky matraca zvyšuje priedušnosť, hygienu a trvanlivosť matraca. Vďaka vŕtaným otvorom je matrac lepšie odvetrávaný, a nedochádza tak k prehriatiu ľudského organizmu.

Ďalšie vlastnosti:

  • antibakteriálny efekt pre hygienické a zdravé spanie
  • matrac je vhodný na všetky naše lamelové aj masívne rošty
  • dostupný v šírke 80 a 90 cm
  • Certifikát SANITIZED zároveň garantuje, že použitá polyuretánová pena neobsahuje žiadnu škodlivú látku. Matrace s použitím peny s týmto certifikátom sú vhodné pre alergikov.

Vrtsvy matraca:

PUR VBN3830 - ekologická vysoko elastická polyuretánová pena s čiastočným pridaním prírodného oleja inak nazývaná aj molitan, sa vyrába procesom napenenia polyuretánovej hmoty. V súčasnej dobe je výrobný proces na tak vysokej úrovni, že materiál neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé látky. PUR peny majú oproti svojmu predchodcovi - klasickému molitanu výhodu najmä vo svojej hmotnosti, ktorá je niekoľko násobne nižšia. Ďalšími výhodami sú pružnosť hmoty jej tvarová stálosť a cenová dostupnosť. Matrace z PUR peny môžu byť jednovrstvové, takzvané monobloky, alebo sendvičové matrace, tvorené viacerými vrstvami. Účinná ochrana pred roztočmi pomáha pri liečbe astmy a alergie, preruší u roztočov cyklus výživy a rozmnožovania, zabráni rozkladaniu odlúpnutých kúskov kože prostredníctvom baktérií a plesní.

Informácie o montáži a doručení:

  • Matrac AERO LUX je dodávaný v jednom samostatnom balíku v pôvodnej veľkosti bez komprimácie.
  • Matrac stačí vybaliť a ihneď je pripravený k použitiu.
  • Matrac je expedovaný do 8 týždňov od potvrdenia objednávky.

Informácie ohľadom farebnosti pien:

Takmer všetky matrace v našej ponuke sú tvorené niekoľkými vrstvami pien s rôznymi vlastnosťami, či už sa jedná o hutnosť, priedušnosť, elasticita, atď. Všetky vrstvy pri jednotlivých matracoch sme čo najpodrobnejšie popísali a farebne odlíšili, aby bolo ich zloženie a vlastnosti jasne zrozumiteľné.

Môže sa stať, že objednaný matrac bude mať farebné prevedenie pien mierne odlišné, ako sme zobrazili v katalógu alebo na internete. Najdôležitejšie na tom je, že mierne farebné, alebo odtieňové odchýlky na jednotlivých vrstvách jadra nemajú absolútne žiadny vplyv na kvalitu ani na vlastnosti matracov.

ŠPECIFIKÁCIA

Poťah - voliteľný
Obojstranné použitie áno
Tvrdosť matraca mäkký
Materiál jadra studená pena
Výška matraca (vrátane poťahu) 19 cm
Pre rozmer postele 90 x 200
Počet vrstiev jadra 1
Počet masážnych zón matraca 3
Počet ortopedických zón matraca 1
Špeciálna funkcia termoregulácia
Nosnosť 130 kg
Výrobok je dodávaný zmontovaný áno
Kategória Matrace
Hmotnosť matraca (+/- 500 g) 11,8 kg

Záruka na poťah je 2 roky

Matrac je možné prevziať iba osobne alebo v rámci Žiliny spoplatneným dovozom 15 eur. 

Vyberte si variant:

Cena od 264,80 €