ANTIDECUBIT 19cm

Novinka ! Záruka 5 rokov

Penový ANTIDEKUBITNÝ matrac s voliteľným poťahom a výškou 19 cm.

Exkluzívny veľmi komfortný matrac. Jadro matraca je vyrobené z novej generácie ekologickej peny v spojení s prírodou. Pri výrobe tejto ekologickej peny, bola časť vstupného syntetického, ropného produktu nahradená prírodnou zložkou, konkrétne rastlinnými olejmi či výťažkami. Použitie prírodného oleja zvyšuje elasticitu peny a obmedzuje sa použitie umelých prísad. Jadro vyrobené z jedného bloku špeciálnej peny je povrchovo zónovo prerezávané odvetrávacími kanálikmi pre lepšiu vzdušnosť a termoreguláciu . Jeho antidekubitný prierez, ktorý zónovo rozkladá hmotnosť, ho predurčuje aj pre starších ľudí. Ide o mäkší matrac.

Ďalšie vlastnosti:

  • možnosť použitia z oboch strán, ale bez rozdielu v tvrdosti.
  • vysoko priedušné jadro
  • matrac je vhodný na všetky naše lamelové aj masívne rošty.
  • dostupný v šírke 80 a 90 cm

Vrstvy matraca :

PUR VBN3830 - ekologická vysoko elastická polyuretánová pena s čiastočným pridaním prírodného oleja inak nazývaná aj molitan, sa vyrába procesom napenenia polyuretánovej hmoty. V súčasnej dobe je výrobný proces na tak vysokej úrovni, že materiál neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé látky. PUR peny majú oproti svojmu predchodcovi - klasickému molitanu výhodu najmä vo svojej hmotnosti, ktorá je niekoľko násobne nižšia. Ďalšími výhodami sú pružnosť hmoty, jej tvarová stálosť a cenová dostupnosť. Matrace z PUR peny môžu byť jednovrstvové, takzvané monobloky, alebo sendvičové matrace, tvorené viacerými vrstvami. Účinná ochrana pred roztočmi pomáha pri liečbe astmy a alergie. Preruší u roztočov cyklus výživy a rozmnožovania, zabráni rozkladaniu odlúpnutých kúskov kože prostredníctvom baktérií a plesní.

Informácie o montáži a doručení:

  • Matrac ANTIDECUBIT je dodávaný v jednom samostatnom balíku v pôvodnej veľkosti bez komprimácie.
  • Matrac stačí vybaliť a ihneď je pripravený k použitiu.
  • Matrac je expedovaný do 8 týždňov od potvrdenia objednávky.

Informácie ohľadom farebnosti pien:

Takmer všetky matrace v našej ponuke sú tvorené niekoľkými vrstvami pien s rôznymi vlastnosťami, či už sa jedná o hutnosť, priedušnosť, elasticita, atď. Všetky vrstvy pri jednotlivých matracoch sme čo najpodrobnejšie popísali a farebne odlíšili, aby bolo ich zloženie a vlastnosti jasne zrozumiteľné.

Môže sa stať, že objednaný matrac bude mať farebné prevedenie pien mierne odlišné, ako sme zobrazili v katalógu alebo na internete. Najdôležitejšie na tom je, že mierne farebné, alebo odtieňové odchýlky na jednotlivých vrstvách jadra nemajú absolútne žiadny vplyv na kvalitu ani na vlastnosti matracov.

ŠPECIFIKÁCIA

Poťah- voliteľný
Obojstranné použitie áno
Tvrdosť matraca mäkký
Materiál jadra ekologická pena
Výška matraca (vrátane poťahu) 19 cm
Pre rozmer postele 90 x 200 , 80 x 200
Počet vrstiev jadra 1
Počet masážnych zón matraca 1
Špeciálna funkcia antidekubitná funkcia
Nosnosť 130 kg
Výrobok je dodávaný zmontovaný áno
Kategória Matrace
Hmotnosť matraca (+/- 500 g) 10,2 kg 

Záruka na poťah je 2 roky

Matrac je možné prebrať iba osobne alebo v rámci Žiliny spoplatneným dovozom za 15 eur. 

Vyberte si variant:

Cena od 217,10 €