ANTIBACTERIAL hard-soft 19 cm

Záruka 5 rokov

Penový matrac s voliteľným poťahom a výškou 19 cm.

Pohodlné spanie prinesie do vašej spálne práve tento obojstranný matrac Antibacterial. Matrac má jednu stranu tvrdšiu zo špeciálnej antibakteriálnej PUR peny, druhú stranu mäkšiu z vysokoelastickej termo peny s pamäťovou funkciou a vyrezávaným 5-zónovým masážnym profilom zabezpečujúcim optimálne prekrvenie pokožky a zabraňuje vytváraniu preležaninám (antidekubitný efekt). Ideálny aj do prevádzok s veľkou záťažou, ako sú hotely, penzióny. Zónový matrac vyrobený z 2 druhov moderných pien. Vrchná "masážna" vrstva modernej peny a vrstva antibakteriálnej peny poskytujú výborný komfort a garantujú vysokú hygienu.

Ďalšie vlastnosti:

  • antibakteriálny efekt pre čisté a zdravé spanie
  • matrac je vhodný na všetky naše lamelové aj masívne rošty.
  • dostupný v šírke 80 a 90 cm
  • certifikát SANITIZED zároveň garantuje, že použitá polyuretánová pena neobsahuje žiadnu škodlivú látku. Matrace s použitím peny s týmto certifikátom sú vhodné pre alergikov.
  • obojstranný matrac so stupňom tvrdosti 5 zo 7 pre tvrdú stranu a 4 zo 7 pre mäkkú stranu

Vrstvy matraca:

PUR T4040A, PUR T2340 - polyuretánová pena inak nazývaná aj molitan, sa vyrába procesom napenenia polyuretánovej hmoty. V súčasnej dobe je výrobný proces na tak vysokej úrovni, že materiál neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé látky. PUR peny majú oproti svojmu predchodcovi - klasickému molitanu výhodu najmä vo svojej hmotnosti, ktorá je niekoľko násobne nižšia. Ďalšími výhodami sú pružnosť hmoty jej tvarová stálosť a cenová dostupnosť. Matrace z PUR peny môžu byť jednovrstvové, takzvané monobloky, alebo sendvičové matrace, tvorené viacerými vrstvami. Účinná ochrana pred roztočmi pomáha pri liečbe astmy a alergie. Preruší u roztočov cyklus výživy a rozmnožovania, zabráni rozkladaniu odlúpnutých kúskov kože prostredníctvom baktérií a plesní. Certifikát SANITIZED zároveň garantuje, že použitá polyuretánová pena neobsahuje žiadnu škodlivú látku.

PUR VE4515 - Unikátna pena, ktorá sa nazýva tiež viscoelastická pena, termo pena alebo pamäťová pena. Tento materiál dokáže kopírovať telo nielen na základe hmotnosti človeka, ale reaguje aj podľa jeho telesnej teploty. Táto pena po zahriati zmäkne a vďaka efektu tzv. pomalého vracania obmedzuje protitlak na exponované miesta a zabraňuje tak vzniku preležanín.

Informácie o montáži a doručení:

  • Matrac  ANTIBAKTERIAL hard - soft je dodávaný v jednom samostatnom balíku v pôvodnej veľkosti bez komprimácie.
  • Matrac stačí vybaliť a ihneď je pripravený k použitiu.
  • Matrac je expedovaný do 8 týždňov od potvrdenia objednávky.

Informácie ohľadom farebnosti pien:

Takmer všetky matrace v našej ponuke sú tvorené niekoľkými vrstvami pien s rôznymi vlastnosťami, či už sa jedná o hutnosť, priedušnosť, elasticita, atď. Všetky vrstvy pri jednotlivých matracoch sme čo najpodrobnejšie popísali a farebne odlíšili, aby bolo ich zloženie a vlastnosti jasne zrozumiteľné.

Môže sa stať, že objednaný matrac bude mať farebné prevedenie pien mierne odlišné, ako sme zobrazili v katalógu alebo na internete. Najdôležitejšie na tom je, že mierne farebné, alebo odtieňové odchýlky na jednotlivých vrstvách jadra nemajú absolútne žiadny vplyv na kvalitu ani na vlastnosti matracov.

ŠPECIFIKÁCIA

Poťah voliteľný
Obojstranné použitie áno
Tvrdosť matraca stredne mäkký / stredne tvrdý
Materiál jadra pamäťová pena
Výška matraca (vrátane poťahu) 19 cm
Pre rozmer postele 90 x 200
Počet vrstiev jadra 3
Počet masážnych zón matraca 5
Počet ortopedických zón matraca 1
Špeciálna funkcia antibakteriálny efekt
Nosnosť 130 kg
Kategória Matrace
Hmotnosť matraca (+/- 500 g) 10,8 kg 

Záruka na poťah je 2 roky

Matrac je možné prevziať iba osobne alebo v rámci Žiliny spoplatneným dovozom 15 eur. 

Vyberte si variant:

Cena od 209,90 €