ACTIVE hard-soft 19 cm

Záruka 5 rokov

Penový matrac s voliteľným poťahom a výškou 19 cm.

Sendvičový mäkký matrac zo šiestimi ortopedickými zónami. Matrac je vyrobený z troch vrstiev pien rôznej tuhosti a je obojstranne použiteľný. Každá zo strán má rozdielnu tuhosť: mäkkú a stredne tvrdú. Starostlivo zvolená kombinácia pien vytvára perfektné miesto pre Váš nočný oddych. Ráno sa budete budiť s odpočinutým a oddýchnutým organizmom. Sústava otvorov v strednej vrstve zabezpečuje okrem ortopedickej funkcie aj priedušnosť matraca.

Kvalitné moderné peny, dobrá vzdušnosť jadra a ortopedické zóny sú zárukou kvalitného a čistého spania

Ďalšie vlastnosti:

  • vysoká tvarová stálosť a elasticita jadra
  • anatomická masážna profilácia na oboch stranách
  • matrac je vhodný na všetky naše lamelové aj masívne rošty
  • až 6 dostupných poťahov na výber
  • dostupný v šírke 80 a 90 cm

Vrstvy matraca:

VS3616 - super soft je nový rad peny s inovatívnou otvorenou štruktúrou buniek, ktorá dodáva pene vynikajúce fyzikálne vlastnosti. Vďaka svojej vysokej flexibilite a nadpriemernej priedušnosti ponúka výnimočný pocit pohodlia. Vysoká pevnosť v ťahu ju odlišuje od ostatných typov pien.

HR4542 - (objemová hmotnosť 35 kg/m3) - HR pena (High Resilient = vysoko pružná) nazývaná aj studená pena, je vyrobená studenou technológiou, ktorá oproti bežne používanej PUR pene zvyšuje jej elastickosť a vzdušnosť. Matrace vyrobené zo studenej peny majú otvorenú bunkovú štruktúru - teda väčšie póry, ktoré sú prepojené a priedušnejšie, preto dokážu rýchlejšie odvetrávať vlhkosť. Vďaka vyššej hustote si pena dlhodobo zachová svoju pružnosť a kvalitu.

VBN3842 - polyuretánová pena (inak nazývaná aj molitan), sa vyrába procesom napenenia polyuretánovej hmoty. V súčasnej dobe je výrobný proces na tak vysokej úrovni, že materiál neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé látky. PUR peny majú oproti svojmu predchodcovi - klasickému molitanu výhodu najmä vo svojej hmotnosti, ktorá je niekoľkonásobne nižšia. Ďalšími výhodami sú pružnosť hmoty jej tvarová stálosť a cenová dostupnosť. Matrace z PUR peny môžu byť jednovrstvové, takzvané monobloky, alebo sendvičové matrace, tvorené viacerými vrstvami.

Informácie o montáži a doručení:

  • Matrac ACTIVE hard - soft 19 cm je dodávaný v jednom samostatnom balíku v pôvodnej veľkosti bez komprimácie.
  • Matrac stačí vybaliť a ihneď je pripravený k použitiu.
  • Matrac je expedovaný do 8 týždňov od potvrdenia objednávky.

Informácie ohľadom farebnosti pien:

Takmer všetky matrace v našej ponuke sú tvorené niekoľkými vrstvami pien s rôznymi vlastnosťami, či už sa jedná o hutnosť, priedušnosť, elasticita, atď. Všetky vrstvy pri jednotlivých matracoch sme čo najpodrobnejšie popísali a farebne odlíšili, aby bolo ich zloženie a vlastnosti jasne zrozumiteľné.

Môže sa stať, že objednaný matrac bude mať farebné prevedenie pien mierne odlišné, ako sme zobrazili v katalógu alebo na internete. Najdôležitejšie na tom je, že mierne farebné, alebo odtieňové odchýlky na jednotlivých vrstvách jadra nemajú absolútne žiadny vplyv na kvalitu ani na vlastnosti matracov.

ŠPECIFIKÁCIA

Poťah voliteľný
Obojstranné použitie áno
Tvrdosť matraca mäkký / stredne tvrdý
Materiál jadra studená pena
Výška matraca (vrátane poťahu) 19cm
Pre rozmer postele 80x200 / 90x200
Počet vrstiev jadra 3
Počet masážnych zón matraca 1
Počet ortopedických zón matraca 6
Špeciálna funkcia ortopedická funkcia
Nosnosť 130 kg
Výrobok je dodávaný zmontovaný áno
Kategória Matrace
Hmotnosť matraca (+/- 500 g) 12 kg

Záruka na poťah je 2 roky

Matrac je možné prevziať iba osobne alebo v rámci Žiliny spoplatneným dovozom za 15 eur. 

Vyberte si variant:

Cena od 233,80 €